Оперативна інформація станом на 06.00 08 лютого 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот п’ятнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

У Прилуках поліцейські познайомили дітей зі своєю професією та провели пізнавальний захід

Співробітники Прилуцького районного відділу поліції завітали до старшокласників Прилуцького ліцею № 3. Поліцейські ознайомили ліцеїстів з окремими поліцейськими спеціальностями та розповіли про можливості вступу до вищих навчальних закладів системи МВС.

Співробітники групи реагування патрульної поліції Срібнянського відділення поліції допомогли водієві легковика, який не міг продовжувати рух через несправність.

Вдень, 6 лютого, патрулюючи автодорогу між селами Дігтярі та Гурбинці поліцейські виявили легковик, який стояв на узбіччі дороги. Поряд з автівкою поліцейські помітили стурбованого водія  Патрульні зупинилися та запитали чоловіка, що сталося чи потрібна йому допомога. Як виявилося, автівка вийшла з ладу і чоловік її самостійно не міг завести. Патрульні миттю допомогли водію, після чого керманич продовжив свою поїздку. Громадянин подякував поліцейським за допомогу в складній ситуації. Якщо на дорозі виникли проблеми і потрібна допомога – телефонуйте 102.

Оперативна інформація станом на 06.00 07 лютого 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот чотирнадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

Оперативна інформація станом на 06.00 06 лютого 2024 року щодо російського вторгнення

Розпочалася сімсот тринадцята доба широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України. Противник і надалі продовжує ігнорувати закони та звичаї ведення війни, використовує тактику терору, завдає ракетних та авіаційних ударів, здійснює обстріли з реактивних систем залпового вогню не тільки по військових, а й по численних цивільних об’єктах нашої держави.

«Безпека понад усе» : у Прилуках поліцейські та рятувальники завітали до дітей з мобільним класом безпеки

Співробітники обох відомств провели тематичні профілактичні урок для учнів Прилуцького ліцею № 1 та Прилуцького ліцею №9. Заняття пройшли в рамках проєкту «Мобільний клас безпеки».

На Прилуччині поліцейські продовжують проводити відпрацювання із протидії незаконному збуту підакцизних товарів

У ході перевірок торговельних закладів у населених пунктах Срібнянської, Сухополов’янської та Ічнянської територіальних громадах співробітники Прилуцького районного відділу поліції вилучили тютюн, який реалізовувався в роздріб, цигарки та електронні сигарети без марок акцизного податку. На трьох продавців поліцейські склали адміністративні протоколи за частиною 1 статті 156 (порушення правил торгівлі) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За подібні правопорушення законодавством передбачений штраф у розмірі від 3 400 до 10 200 гривень з конфіскацією предметів торгівлі. Відпрацювання щодо протидії протиправному обігу підакцизних товарів триває.