Зустріч  поліцейського  офіцера Сухополов'янської громади із здобувачами освіти Сухополов'янського ліцею

Зустріч поліцейського офіцера Сухополов'янської громади із здобувачами освіти Сухополов'янського ліцею

Заклади освіти громади долучились до міжнародної акції «16 днів проти насильства». Ця ініціатива є важливою для підвищення уваги до проблеми насильства та сприяння створенню безпечних умов життя.  29 листопада 2023 року до здобувачів освіти Сухополов'янського ліцею Сухополов'янської сільської ради завітали працівники поліції: інспектор ювенальної превенції ВП Прилуцького РВП ГУНП в Чернігівській області Гуменна Яна Анатоліївна та поліцейський офіцер Сухополов'янської громади Дем'яненко Юрій Миколайович та провели захід-лекцію з елементами практичних занять для ліцеїстів 7-9 класів з профілактики булінгу, кібербулінгу, як запобігти шахрайству, правил дорожнього руху тощо; змістовно та цікаво відповіли на запитання дітей. Дякуємо представникам поліції за проявлену ініціативу,, за тісну та плідну співпрацю. Будемо очікувати на наступну обіцяну зустріч з дітьми. Разом до Перемоги!