Про проведення 35 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  14 липня  2023 року о 09.30 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  35 (позачергової) сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Про проведення 34 сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  28 червня  2023 року о 10.30 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  34  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1

Про проведення 33 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  07 червня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  33 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1. На розгляд сесії  вносяться наступні питання:

Про проведення 32 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  23 травня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  32 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  у  конференц-холі Прилуцької районної ради за адресою: вул. Київська, 220.

Про проведення 31 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  05 травня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  31 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1.

Про проведення 30 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  05 квітня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  30 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови  від 30 березня 2023 року № 37 «Про скликання 30  (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Про проведення 29 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  03 березня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  29 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови  від 20 лютого 2023 року №21 «Про скликання двадцять дев’ятої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Про проведення 28 сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  27 січня  2023 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  28  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від 17 січня 2023 року № 5 «Про скликання двадцять восьмої  сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Про проведення 27 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  27 грудня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  27 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  секретаря сільської ради від 23 грудня 2022 року № 158 «Про скликання двадцять сьомої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).

Про проведення 26 (позачергової) сесії сільської ради 8 скликання Сухополов`янської сільської ради

Сухополов’янська  сільська  рада повідомляє:  21 грудня  2022 року о 10.00 у приміщенні Сухополов’янського сільського клубу відбудеться пленарне засідання  26 (позачергової)  сесії Сухополов’янської сільської ради  за адресою: с. Сухополова, вул. Закарпатська, 1 (розпорядження  сільського голови від 15 грудня 2022 року № 155 «Про скликання двадцять шостої (позачергової) сесії восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради»).