90-РІЧЧЯ В ОТГ!!!

Дата: 25.02.2020 19:54

18 лютого 2020 року, відзначала своє 90-річчя з дня народження Багрій Надія Іллівна - жителька села Канівщина, ветеран праці, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в колгоспі.

З нагоди свята, Сухополов'янський сільський голова Денис Росовський, в. о. старости Канівщинського старостинського округу Тамара Сергієнко, депутат Сухополов'янської сільської ради Ольга Кривич відвідали поважну ювілярку, привітали теплими словами, подарунками та висловили вдячність за її добросовісну та невтомну працю.
Не дивлячись на свій поважний вік, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з родиною та сусідами. Завжди усміхнена і привітна, іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.