Сухополов'янська громада відзначає шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні!

Дата: 25.02.2020 19:59

20 лютого Україна відзначає шосту річницю з дня трагічних, сповнених героїзму подій Революції Гідності, пік розстрілів Героїв Небесної Сотні!

Сьогодні на базі Сухополов'янської ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся захід відповідного тематичного спрямування, в якому взяли участь сільський голова Денис Росовський, в.о. старост громади, депутати сільської ради учасник подій на майдані Іван Тютюнник та учасники бойових дій у зоні АТО Сергій Цибенко та Олександр Вінчура, учнівська молодь, педагогічний колектив школи та актив громади.

Після заходу учасники здійснили покладання квітів до меморіальної дошки загиблого героя у зоні АТО Сергія Безгубченка (уродженця с. Сухополова) та місця його поховання.

Цей день назавжди увійде в історію України як символ жертовності, патріотизму та вкотре підтвердить тезу про те, що в найкритичніший та найважчий період нашої історії знайдуться герої, які ціною власного життя дозволять будувати майбутнє держави. Слава Україні! Героям Слава!