Ентузіасти Переволочнянського округу!

Дата: 27.03.2020 18:12

В Україні – офіційний карантин. До цього часу із магазинів і аптек розкупили практично все, що може захистити від вірусу або допомогти при лікуванні. Про маски годі й казати. Через дефіцит масок в аптеках ентузіасти беруться шити їх самотужки – з бинта, марлі, інших тканин і підручних засобів. Фахівці стверджують, що маски у будь-якому вигляді, навіть просто пошиті з тканини, підходять як додатковий бар’єр від інфікування в закритих приміщеннях, громадському транспорті та при близькому контакті. Саме тому ентузіасти Переволочнянського старостинського округу нашої громади також зайнялися пошивом масок з підручних засобів для себе і в подарунок. Маски багаторазові: їх достатньо випрати та випрасувати для повторного використання. Гарний приклад для наслідування.