Шановні жителі сіл Сухополов'янської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 08.05.2020 19:50

8 та 9 травня ми відзначаємо дні скорботи та гордості: Дні пам'яті і примирення, присвячені пам'яті жертв Другої Світової війни, та перемоги над нацизмом.
Від щирого серця вітаємо Вас з цими світлими і урочистими для нас днями хочемо привітати всіх із Днем пам'яті та примирення і 75-ю річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Ми завжди пам'ятаємо, що 9 Травня - це особливе для нашого народу свято Перемоги - іншого такого великого, і настільки вистражданого, не знайти. Для нас, нині живущих, подвиг військового покоління - це приклад самопожертви та відваги, це суміш печалі радості для нас усіх, пов'язаної зі спогадами буремних років війни, з весною, народженням та розквітом нового життя.
Бажаємо Вам, земляки, міцного здоров'я, довгих років життя, родинного затишку і тепла. Нехай зігріває всіх нас незгасне світло Перемоги, додає сил та наснаги для добрих справ в ім'я щасливого майбутнього рідної землі!