Заходи до Дня Перемоги!

Дата: 10.05.2020 08:48

9 травня сільський голова Денис Росовський, заступник сільського голови Сергій Проценко та голова Сухополов'янської ветеранської організації Середа Петро Іванович поклали квіти до пам'ятника загиблим воїнам Другої Світової війни в селі Полова та відвідали учасника бойових дій Галіча Михайла Михайловича. Привітали його зі святом Перемоги та вручили грошову допомогу, продуктові набори від ПрАТ «Прилуцький Хлібозавод», ТОВ «Прилуцький Хлібодар», продуктові набори від ТОВ «Агрікор Холдинг», фонду «Агрейн», а також продуктовий набір від Народного депутата Валерія Дубіля ВО «Батьківщина» та лідера громадського руху «Оновлення» Сергія Коровченка.
Також відвідали солдатських вдів, які проживають на території сіл Сухополова і Полова. Це Чорномаз Марія Марківна, Гавришенко Лідія Яківна, Андреєва Марія Андріївна, Загуменник Євдокія Дмитрівна, Трепаченко Марія Семенівна. Вельмишановним вдовам було вручено грошову допомогу та продуктові набори.