ДО УВАГИ БДЖОЛЯРІВ!

Дата: 17.05.2020 16:29

Відповідно до ст. 37 Закону України "Про бджільництво" фізичні та юридичні особи, які застосовують засоби захисту рослин для обробки медоносних рослин, зобов'язані не пізніше ніж за три доби до початку обробки через засоби масової інформації попередити про це пасічників, пасіки яких знаходяться на відстані до десяти кілометрів від оброблюваних площ. При цьому повідомляється дата обробки, назва препарату, ступінь і строк дії токсичності препарату.
У разі реєстрації пасіки її власник попереджається не пізніше, ніж за 3 доби до початку обробки через засоби масової інформації, органи місцевого самоврядування.
З огляду на зазначене та враховуючи початок обробітку полів, звертаємося до усіх бджолярів громади із проханням якнайшвидшої реєстрації пасік у старостинських округах.