У Сухополов’янській ОТГ відбулося засідання 6 (позачергової) сесії 7 скликання сільської ради

Дата: 18.05.2020 15:51

18 травня у Сухополовянській ОТГ відбулося засідання 6 (позачергової) сесії 7 скликання сільської ради, на якій розглянуто низку важливих питань життєдіяльності громади. Зокрема затвердження проектів землеустрою та передачу у власність громадянам земельних ділянк для ведення особистого селянського господарства, будівництва та обслуговування житлових будинків, господарських будівель та споруд (присадибні ділянки), передачу у власність земельних часток (паїв), продаж права оренди на земельних торгах, тощо. Більшість питань прийнято одноголосно.