95-річчя !

Дата: 02.06.2020 19:59

Сьогодні сільський голова Денис Росовський, в.о. старости Колісниківського старостинського округу Наталія Зуєва, депутат районної ради, заступник директора ТОВ "Прилуцький хлібодар" Сергій Козиний та депутат сільської ради від Колісниківського старостинського округу Олександр Малоголовий відвідали учасника бойових дій, ветерана Другої Світової війни Сидоренка Петра Онуфрійовича та привітали його з 95-річчям. Вельмишановному ветерану була вручена фінансова та матеріальна допомога від директора ТОВ "Прилуцький хлібодар" Миколи Супруненка та генерального директора ПрАТ "Прилуцький хлібозавод" Людмили Супруненко. Веселий та життєрадісний, з хорошим почуттям гумору Петро Онуфрійович щиро зустрічав гостей та дякував за привітання.