Встановили світильник на сонячній батареї!

Дата: 02.06.2020 20:01

У вечірньому садово-парковому ландшафті якісне вуличне освітлення на сонячних батареях давно зарекомендувало себе на рівні електричної підсвітки. Сонячні ліхтарі вуличного освітлення не поступаються традиційним освітлювальним приладам в декоративному плані, а в економічному, зовсім унікальні - використання енергії Сонця для зовнішнього освітлення абсолютно безкоштовно.

2 червня 2020 року на території Ряшківського старостинського округу для освітлення дитячого і спортивного майданчика встановлено світильник на сонячній батареї.

Величезне спасибі від усіх жителів села Ряшки і керівництва громади за придбання вказаного об'єкту депутату Чернігівської обласної ради Віктору Кияновському.