Проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах»

Дата: 22.07.2020 14:21

З метою ознайомлення суб’єктів підприємництва з інструментом представництва та захисту їх законних інтересів у відносинах з органами державної влади та місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання, що перебувають у сфері їх управління, та їхніх посадових осіб, Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена 27 липня 2020 року о 11.00 год. заплановано проведення вебінару на тему «Рада бізнес-омбудсмена – реальні кейси захисту бізнесу у державних органах».

Для залучення до участі у вебінарі більш широкого кола зацікавлених осіб, просимо приєднатися до участі у вебінарі, заповнивши реєстраційну форму за посиланням: https://forms.gle/AGGd3Rz4zDNPiMUe8.

За додатковою інформацією звертатися до: Кузема Марина Валеріївна,

тел. (044) 596-68-29, kuzema@me.gov.ua.