Ремонт дороги!

Дата: 09.08.2020 10:09

Пріоритетним напрямком роботи керівництва Сухополов'янської ОТГ є залучення додаткового позабюджетного фінансування для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення та комунальних дорогах громади.

7 серпня завершено роботи по ямковому ремонту дороги загального користування місцевого значення - частини вулиці Козацький шлях в с. Переволочна. Ямковий ремонт дорожнього покриття протяжністю понад 250 метрів здійснено ФОП Козенко (м. Прилуки).

Величезне спасибі за фінансування вказаних робіт Благодійному фонду Кернел та СТОВ "Дружба-Нова". Це гарний досвід співпраці з орендарем. Переконані, що він стане початком нових корисних справ для села Переволочна та його жителів.