ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ!

Дата: 09.08.2020 15:52

Сухополов'янська ОТГ висловлює слова співчуття Виконавчому комітету, депутатському корпусу, усім жителям Вертіївської ОТГ, рідним та близьким з приводу передчасної смерті голови громади Ігоря Мороза, який пішов з життя на 45 році життя.

Він був головою однієї з перших громад Чернігівщини.

Пішла з життя людина, чий внесок у розвиток Вертіївської ОТГ важко переоцінити. Свідченням цього є його багаторічна гідна і високопрофесійна робота в органі місцевого самоврядування, яка неодноразово була відзначена на обласному рівні.

Активний, життєрадісний, світлий чоловік, який будував свої плани на життя, вдихав кожну його мить на повні груди, радував своїх близьких та друзів, мріяв, любив…

Світлий, добрий спомин про Ігоря Григоровича завжди житиме в серцях рідних, колег, друзів, усіх, хто його знав, любив та поважав. Царство Небесне та земля йому пухом.

Вічна пам'ять!