Сон на вулику!!!

Дата: 31.08.2020 09:43

Чудодійний відпочинок на лежанці-вулику здатен замінити повноцінний сон, а лікування бджолами має не тільки заспокійливий ефект, а й покращує кровообіг і нормалізує тиск – у цьому переконує голова громадської організації «Бджолярі Прилуччини» Тетяна Жилкіна. І плідно готує відкриття «Апі-маршруту» у селі Маціївка.

25 серпня 2020 року секретар сільської ради Ольга Євтушенко та діловод відділу загального та інформаційної діяльності Ірина Волошенко побували на підготовчих заходах відкриття маршруту. Неймовірні краєвиди і люди, чисте повітря, пасіка і апі-будиночок. Село Маціївка заворожує. Дай Боже, щоб плани громадської організації втілилися в життя.