Вшанували пам’ять Сергія Безгубченка!!!

Дата: 07.09.2020 19:02

4 вересня 2014 року у селі Дмитрівка Новоайдарського району Луганської області під час обстрілу із РСЗВ «Смерч» загинув стрілець 1 окремої танкової бригади, наш земляк із Сухополової Сергій Безгубченко.

До місця, де Герой знайшов вічний спокій, у 6 роковину загибелі прийшли його рідні, знайомі та керівництво громади. Сільський голова Денис Росовський висловив слова співчуття матері загиблого та поклав квіти до його могили.

Пам’ять про Сергія Безгубченка назавжди залишиться у наших серцях і він слугуватиме взірцем для багатьох поколінь сухополов’янців.

Указом Президента України № 270 від 15 травня 2015 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі» Сергій Безгубченко нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Ми усі щиро сподіваємося, що в Україну найближчим часом повернеться мир, заради якого Сергій віддав своє життя.

Слава Україні! Героям Слава!