До уваги громадян!

Міграційна служба інформує

про роботу нашого підрозділу в день виборів

З метою забезпечення реалізації свого виборчого права щодо участі у голосуванні на чергових виборах депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів Міграційна служба нагадує: право голосу на виборах мають громадяни України, яким виповнилося 18 років, і мають із собою дійсний паспорт громадянина України (книжечку або ID-картку).

Фото без опису

Слід зазначити, що готовий документ зберігається у територіальному підрозділі протягом року від дня його оформлення. Крім того, у період карантину виготовлені документи не знищуються.

Усі громадяни, які раніше подали документи на оформлення ID-картки або на вклеювання фото до паспорта громадянина України зразка 1994 року, зможуть отримати їх у Прилуцького МВ УДМС України в Чернігівській області за адресою - м.Прилуки, вул. Соборна, 40:

• напередодні виборів - згідно графіку прийому громадян:

вівторок-субота з 09.00. до 17.00;

• а також у неділю (тільки у день проведення виборів) з 8.00 до 20.00.

Тому, для реалізації свого виборчого права не забудьте вчасно забрати свої готові документи !