Міжнародний фонд «Відродження» проводить конкурс «Сприяння участі України у Європейському зеленому курсі».

Конкурс спрямований на підтримку громадянського суспільства у реагуванні на виклики деградації довкілля та зміни клімату, сприяння формуванню відповідальної національної екологічної та кліматичної політик з урахуванням пріоритетів Європейського зеленого курсу (European Green Deal) – програми дій ЄС, у центрі якої – амбіційний план переходу до кліматично нейтральної Європи та повної декарбонізації.

Мета конкурсу: посилення ролі, голосу та спроможності громадянського суспільства у сприянні узгодженню екологічної, економічної та інших галузевих політик України з Європейським зеленим курсом

Учасники конкурсу: громадські організації, спілки, асоціації, товариства та інші об’єднання, зареєстровані відповідно до українського законодавства як неприбуткові або благодійні організації.

Вимоги до проєктних пропозицій:

Завдання та очікувані результати проєкту повинні відповідати пріоритетам конкурсу;

Зміст проєктної пропозиції має містити стислий попередній аналіз проблеми, що засвідчує обізнаність апліканта з тематикою проєкту, позиціями органів влади та груп інтересів, актуальним станом дискусії в Україні та ЄС;

Максимальний термін реалізації проєкту – 12 місяців. Планований термін початку реалізації проєктів – грудень 2020 р. / січень 2021 р.

Критерії відбору переможців конкурсу:

Змістовна відповідність проєктної пропозиції пріоритетам конкурсу, обізнаність із тематикою проєктної пропозиції, переконливий попередній аналіз проблеми;

Логічна побудова проєкту (чіткий та реалістичний план дій; рівень залучення партнерів; реалістичність досягнення очікуваних результатів за допомогою пропонованої у проєкті діяльності);

Ефективність діяльності (очікувані практичні результати на виході, вплив проєкту на цільові аудиторії; наявність об’єктивних індикаторів, моніторингу та оцінки успішності);

Організаційна та фінансова спроможність організації та організацій-партнерів (наявність експертизи, попереднього досвіду роботи з тематики проєкту; наявність персоналу та необхідних матеріальних ресурсів (приміщення, обладнання тощо), потрібного для реалізації проєкту; досвід успішної реалізації проєктів та звітування; наявність інших стабільних джерел фінансування організації);

Адекватність бюджету, його відповідність змісту проєкту та умовам конкурсу.

Додаткова перевага надаватиметься тим проєктним пропозиціям, що передбачатимуть широкі партнерства – залучення до реалізації інших профільних організацій, розвиток міжсекторальної співпраці, залучення закордонних партнерів з країн ЄС.

Останній термін подання проєктних пропозицій – 22 жовтня 2020 року, 14:00 (за київським часом).

Оголошення результатів конкурсу – 1 грудня 2020 р.

Більше інформації за посиланням: https://www.irf.ua/.../konkurs-spryyannya-uchasti.../ .

Запрошуються громадські об’єднання долучитися до участі в конкурсі задля сприяння покращенню екологічного стану довкілля.

За інформацією Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.