Шановні жителі Сухополов’янської громади!

Дата: 27.10.2020 16:24

Щиро дякуємо Вам за активну життєву позицію, палку любов до рідної землі, небайдужість до майбутньої долі нашого краю. Сподіваємось, що саме ці почуття спонукали Вас прийти 25 жовтня на виборчі дільниці і здійснити своє волевиявлення.

Впевнені, що у тих, хто не мав змоги це зробити, була на те своя поважна причина.

Висловлюємо слова подяки всім виборцям, які взяли участь в голосуванні, за терпіння та розуміння, яке Ви проявили до кандидатів. Вдячні членам виборчих комісій, спостерігачам, організаціям політичних партій за належну організацію та проведення виборів, місцевим засобам масової інформації за висвітлення важливої інформації щодо актуальних питань, пов’язаних з виборами.

Дякуємо всім за високе почуття обов’язку і громадську позицію, які стануть головною запорукою подальшого процвітання нашої громади.

З нетерпінням чекаємо офіційних результатів виборів.