Сухополов’янська   сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадової особи місцевого самоврядування :

Головного спеціаліста відділу загального та інформаційної діяльності виконкому сільської ради (із загальних питань та контролю).

Вимоги до кандидатів: освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, без вимог до стажу роботи.

Головного спеціаліста відділу організаційно - кадрової роботи виконкому сільської ради (по роботі з кадрами).

Головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку виконкому сільської ради.

Вимоги  до кандидатів: освіта н. вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра або молодшого бакалавра, спеціаліста, стаж роботи не менше 3 – х років в органах місцевого самоврядування, державній  службіабо в інших сферах.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

• заява про участь у конкурсі;
  • особова картка (форма П-2 ДС);
  • автобіографія;
  • дві фотокартки розміром 4x6;
  • копія документа про освіту;
  • копія паспорта;
  • копія реєстраційної картки платника податків;
  • електронна декларація про доходи за 2019 рік.

Вимоги до кандидатів

1. Громадянство  України.

2.  Наявність  освіти відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра,  магістра, спеціаліста.

3. Креативність, комунікабельність

4.  Знання чинного законодавства, інших актів законодавства з урахуванням специфіки функціональних обов’язків.

5.  Вільне володіння державною мовою.

6.  Володіння  персональним ком’ютером в режимі користувача.

Для довідок та подання документів для участі у проходженні конкурсу на заміщення вакантних посад звертатися до виконавчого комітету Сухополов’янської  сільської ради за адресою: 17500, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Київська, 220, каб. 203

Телефон для довідок: (04637) 5-03-68.

Термін подання документів:  до 20 листопада  2020 року.