Виконавчий комітет Сухополов’янської сільської ради повідомляє про початок проведення з 16 листопада 2020 року громадського обговорення проекту Генерального плану сіл Охіньки та Пручаї Прилуцького району Чернігівської області (розробник – Державне підприємство «Український державний науково-дослідний інститут проектування міст «ДІПРОМІСТО» імені Ю.М. Білоконя, м. Київ).

Замовник містобудівної документації – Охіньківська сільська рада.

Відповідальний за розгляд пропозицій – в.о. старости Охіньківського старостинського округу Сухополов’янської сільської ради Маснуха В.І.

З матеріалами проекту можна ознайомитись в приміщенні Охіньківського старостинського округу за адресою: 17550, Чернігівська область, Прилуцький район, с. Охіньки, вул. Шевченка, буд. 13.

Строк подання пропозицій та зауважень з 16 листопада по 16 грудня 2020 року. Громадські слухання відбудуться 18 грудня 2020 року о 10.00 годині за вказаною вище адресою.

Пропозиції до проектів містобудівної документації мають право подати:

1) повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2) юридичні особи, об’єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3) власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4) представники органів самоорганізацій населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5) народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції подані особами, не визначеними пунктом 7 постанови КМУ «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» цього Порядку, або подані після встановленого органом місцевого самоврядування строку, залишаються без розгляду.