26 листопада учні та вчителі Ряшківської ЗОШ на подвір'ї свого освітнього закладу провели роботу з поліпшення стану озеленення території.

Школярі під керівництвом директора ДП «Прилуцьке лісове господарство» Валентина Сурая та Сухополов’янського сільського голови Дениса Росовського висадили 30 саджанців горіха грецького, а також активно долучилися до екологічної акції «Посади на подвір'ї живу ялинку - подаруй радість собі й оточуючим», ініціатором якої виступило Державне підприємство «Ніжинське лісове господарство».

Сприяла проведенню акції і погода, яка в цей день видалася на диво теплою і сонячною.

Посадити дерево – одне з призначень людини в цьому світі, тому для школярів такий захід став вагомим кроком у майбутнє. Їх очі світилися щастям.

Ця акція започаткована на подвір’ї найменшої за чисельністю шкіл громади.

Величезне спасибі за надані саджанці ДП «Прилуцький лісгосп».