День пам'яті жертв голодомору!!!

Дата: 28.11.2020 10:46

28 листопада в Україні вшановують пам'ять жертв голодомору 1932–1933 років. День пам’яті запроваджений Указом Президента України у 1998 році.

У ХХ столітті українці пережили три голодомори: 1921-1923, 1932-1933 і 1946-1947 років. Голодомор 1932-1933 років став національною катастрофою. Вимирали цілі села, родини, живі і ненароджені. Знищити українців, як націю – мета організаторів голодомору. Остаточно ліквідувати мову, культуру, історію, все те, що робить нас унікальними в цьому світі. Українці мали забути, хто вони, ким були їхні предки, що мають зберегти для світу їхні нащадки. Цей акт масового винищення людей підірвав генофонд української нації, а свідчення про нього стали нашою генетичною пам’яттю.

Ціль ініціаторів та виконавців Голодомору 1932-1933 рр щодо українців не була досягнута. Ми вижили і не забули. Ми пам’ятаємо тих українців, які ділилися останнім шматком хліба, як ослаблені голодом показували світові силу людяності. Ми є, бо пам’ятаємо про Голодомор і політичні репресії.

Шановні земляки, згадаймо про душі мільйонів українців, котрі були виморені голодом. Вшануймо пам’ять про безвинно загиблих в часи Голодомору, запалімо Свічу Пам’яті 28 листопада о 16.00!

На изображении может находиться: 1 человек, текст «28.11 16:00 запа свчк пам'ят у у своем BIKHI 3бережи пам' ять. 3бережи правду. голодомор 1932-1933 pOKiB»