Центр зайнятості інформує!

Дата: 21.01.2021 13:20

Он-лайн сервіси Державної служби зайнятості

Служба зайнятості розвиває онлайн сервіси доступу до своїх послуг. На веб-сайті служби зайнятості (www.dcz.gov.ua) ви можете скористатися сучасними сервісами та подати документи для реєстрації в державній службі зайнятості, ознайомитися з найбільшою базою вакансій, розмістити  резюме, записатися на прийом до фахівця за допомогою сервісу «Електронна черга», пройти профорієнтаційне тестування на платформі «Профорієнтація та розвиток кар’єри» (profi.dcz.gov.ua), отримати додаткові навички з пошуку роботи та працевлаштування на Освітньому порталі державної служби зайнятості (https://skills.dcz.gov.ua/). Створити власний "Електронний кабінет шукача роботи" та отримувати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю, час відвідування центру зайнятості, дізнатися про заходи, які заплановані у центрах зайнятості та записатися на них, зробити власну профорієнтацію, самостійно шукати роботу.

«Електронний кабінет роботодавця» (www.dcz.gov.ua/cabinet) скорочує витрати часу для відвідування центру зайнятості та сприяє взаємодії роботодавців зі службою зайнятості. В «Електронному кабінеті» роботодавець може переглянути актуальність реквізитів свого підприємства, що є у базі служби зайнятості, стан укомплектування вакансій, кількість направлень претендентів на роботу, договори. Роботодавець також може здійснити добір працівників, переглянувши резюме. В електронному кабінеті є можливість подання звітів за формою № 3-ПН в он-лайн режимі. Для створення власного електронного кабінету роботодавцю необхідно звернутись до служби зайнятості, повідомити адресу електронної пошти, сформувати логін та пароль, за допомогою яких авторизуватися та отримати доступ до послуг на сайті Державної служби зайнятості.