Щороку зростає кількість громадян, які скористалися шансом стати більш конкурентоспроможними на ринку праці. Про це говорять у службі зайнятості, підводячи підсумки минулого року.

????Торік Чернігівською обласною службою зайнятості видано 43 ваучери на навчання громадянам старше 45 років. Вони за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття здобували професії кухара, кондитера, швачки, сестри медичної, тракториста-машиніста. Загалом же перелік професій, за яким може бути виданий ваучер, на сьогодні налічує більше 40 робітничих професій та майже 30 спеціальностей.

?У службі зайнятості пояснюють, що ця послуга – не для офіційно зареєстрованих безробітнітних, а саме для підвищення конкурентоспроможності на ринку праці осіб старше 45 років, зі страховим стажем не менше 15 років, які мають професійно-технічну або вищу освіту. За окремих умов ваучер можуть отримати внутрішньо переміщені особи, звільнені з військової служби, учасники АТО.

Детальніше про послугу дізнайтесь за посиланням: https://www.dcz.gov.ua/storinka/vauchery

#ДСЗ #профнавчання #ваучер