ULEAD Чернігівський регіональний офіс 16 лютого 2021 року організовує ???? семінар «Депутат місцевої ради: статус, права та обов’язки» для ???? депутатів сільських, селищних, міських рад регіону.

???? "Навчання допоможе депутатам місцевих рад розібратись у складнощах їх статусу, правах та обов’язках, проаналізувати обмеження у своїй роботі та розглянути вимоги до регламенту місцевих рад й роботи в комісіях", - наголошує Iryna Kudryk

???? Для реєстрації необхідно відправити запит на електронну адресу chernihiv@u-lead.org.ua. до 17.00 12 лютого 2021 року.

???? У листі вкажіть своє повне прізвище, ім'я та по батькові, назву ради, депутатом якої ви є, місце роботи, посаду, мобільний номер телефону та електронну пошту.

#ULEAD #ULEADwithEurope

ULEAD Чернігівський регіональний офіс ULEAD з Європою / ULEAD with Europe