Дорогі, милі, єдині, кохані, рідні, незрівнянні, надійні і найкращі жінки Сухополов'янської громади!
Прийміть найщиріші вітання зі святом любові та краси – найпрекраснішим святом весни – 8 березня!
У цей святковий день сердечно бажаємо кожній із Вас міцного здоров’я, поваги від колег, добра від людей, радості від дітей, щирого кохання, родинного затишку та душевного тепла. Живіть в гармонії та зустрічайте з посмішкою кожен день, адже від Ваших посмішок розквітають наші домівки, наші села, наша громада та квітне Україна . Нехай Вас оминають розчарування та негаразди, чоловіки оберігають від проблем та зайвих клопотів, а рідні оточують шаною та увагою. Нехай Вас завжди оберігає Бог, береже Ваших рідних і близьких. Зі святом!

Хай навкруги цвіте бузок,
Та небо буде ясним;
І щоб життя було в жінок
Щасливим і прекрасним.