Вшанували Кобзаря!

Дата: 09.03.2021 12:51

9 та 10 березня українці вшановують пам'ять Пророка української нації, нашого генія - Тараса Шевченка. Він був справжнім митцем, людиною незвичної долі й неймовірного таланту. Про Шевченка знають, його цитують, його твори формують світогляд, відзеркалюють душу українця.
9 березня сільський голова Денис Росовський, секретар ради Ольга Євтушенко, староста Охіньківського старостинського округу Володимир Маснуха та директор Охіньківської ЗОШ Микола Марченко вшанували Великого Кобзаря, поклавши квіти до його погруддя у с. Охіньки.
Тарас Шевченко – це вічний вогонь, що ніколи не згасає в серцях українців. Його поезії актуальні у всі часи. Ми, нащадки, повинні завжди берегти у серцях той вогник любові до України, який запалив поет своїми творами.