Круглий стіл!

Дата: 12.03.2021 16:53

11 березня у Сухополов′янській ОТГ на базі КЗ «Публічна бібліотека» відбувся круглий стіл «Жінки, знайте свої права». У ході заходу, модератором якого виступила Перший заступник голови Сухополов′янської сільської ради Тарасенко Андроніка Володимирівна, було обговорено ряд проблемних питань, серед яких: роль жінки в сучасному суспільстві; про насильство щодо жінок; проблеми жінок на ринку праці в регіоні.
Серед учасників круглого столу, що активно долучилися до обговорення заступник з виховної роботи Дідовецької ЗОШ I-III ст. Каленіченко Неля Олександрівна, практичний психолог Білорічицької ЗОШ-I-III cт. Ніколенко Тетяна Миколаївна, провідний фахівець соціальної роботи Центру соціальних служб Моляр Наталія Володимирівна, вчитель правознавства та історії Малківської ЗОШ I-III ст. Федорченко Сергій Анатолійович, провідний юрисконсульт Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Ткаченко Оксана Іванівна. Провідний бібліограф КЗ «Публічна бібліотека» Сухополов′янської сільської ради познайомила присутніх з діяльністю книгозбірні щодо забезпечення прав своїх користувачів на інформацію загалом та стосовно гендеру й зробила огляд-дайджест «Бібліотечні ресурси для жінок та про жінок».