Участь у Форумі!

Дата: 13.03.2021 16:27

12 березня сільський голова Денис Росовський спільно із старостою Каніщинського старостинського округу Тамарою Сергієнко прийняв участь у Форумі взаємовигідного партнерства бізнесу, влади і громади, організований Благодійним фондом "МХП-Громаді" у м. Яготин Київської області за участі голів об'єднаних територіальних громад, старост старостинських округів Київської і Чернігівської областей, регіональних директорів виробничих підрозділів МХП-Агро-С. Під час Форуму відбулася презентація конкурсу "Час діяти Україно!", програми та активності на 2021 рік від Благодійного фонду "МХП-Громаді", можливості залучення донорських коштів.
За результатами форуму Сухополов'янська ОТГ у 2021 році прийме участь у Всеукраїнськму конкурсі мікрогрантів для розвитку громад "Час діяти, Україно!"