Не паліть суху траву!!!!

Дата: 27.03.2021 17:04

Можна багато аргументів наводити проти безглуздого, незаконного і варварського звичаю палити навесні суху торішню траву. І жодного – «за». Однак, не зважаючи на безліч статей у ЗМІ, постів у соцмережах, профілактичну та інформаційну роботу лісівників, пожежників, екологів, врешті, штрафи, щороку ми бачимо палаючі городи, пасовиська, узбіччя автотрас...
Через брак знань та лінь, люди знову і знову самовільно наносять непоправної шкоди природі та своєму здоров’ю.
Сухополов'янська ОТГ закликає жителів громади не спалювати суху траву, сміття та не провокувати пожежі у природних екосистемах!
Спалювання сухої рослинності та сміття завдає великої шкоди довкіллю, створює загрозу для життя рослинного і тваринного світу, а нерідко і людей, та може призвести до некерованих надзвичайних ситуацій, особливо у пожежно-небезпечний період.
Любіть, шануйте та бережіть природу!