До уваги клієнтів служби зайнятості!

Дата: 30.03.2021 10:08

З 29 березня Чернігівщина у «червоній карантинній зоні».

Проте структурні підрозділи обласного центру зайнятості працюють у штатному режимі. Прийом здійснюється обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України.

Отож, просимо шукачів роботи та роботодавців дотримуватись соціальної дистанції та не забувати про засоби індивідуального захисту.

Тим, хто планує особисто відвідувати структурні підрозділи обласної служби зайнятості, необхідно знати:

• відвідувачі допускаються до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці;
  • прийом здійснюється виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами;
  • у приміщеннях необхідно дотримуватись принципів соціального дистанціювання(1,5м).