Забезпечення ліками!

Дата: 30.03.2021 17:44

У зв’язку із погіршенням ситуації щодо захворюваності на COVID-19, запровадженням «червоної зони», за підтримки агроформувань Сухополов’янська ОТГ розпочала роботу щодо забезпечення ліками першої необхідності та засобами індивідуального захисту закладів охорони здоров’я первинної медичної допомоги з розрахунку 5,0 тис. грн. на заклад.
Сьогодні сільський голова Денис Росовський завіз ліки у фельдшерські пункти сіл Замістя, Густиня, Колісники, Лісові Сорочинці та Сухополов’янську амбулаторію загальної практики сімейної медицини.
Щиро вдячні за надану благодійну допомогу по придбанню найнеобхідніших ліків генеральному директору ПрАТ «Прилуцький хлібозавод» Людмилі Супруненко та директору ТОВ «Прилуцький хлібодар» Миколі Супруненку.