Екологічна акція «Чисте довкілля» триває!

Дата: 15.04.2021 16:29

На минулому тижні в Сухополов'янській ОТГ висаджували дерева. Працівниками громади було висаджено 699 хвойних, фруктових дере та кущів.
А цього тижня в рамках акції ми прибирали узбіччя доріг. Працівники адміністративного центру Сухополов'янської ОТГ за участі робітників КП "Арт-С" здійснили прибирання сміття узбіччя автодороги Прилуки-Сергіївка на території Малківського старостинського округу від залізничного переїзду до кладовища Новий Побут.
А працівники Заїздського старостинського округу прибирали ділянку дороги Р-67 Чернігів- Ніжин- Прилуки- Пирятин біля села Заїзд.
На цих ділянках доріг прибирання проводяться, і не раз … та мабуть, така вже ми «культурна» нація, що з вікон транспорту можемо викинути що заманеться.
Людина, яка хоч раз у житті прибирала сміття узбіччя автодороги, ніколи не викине навіть обгортку із цукерки...
Прибрана територія приємно радує погляд, обабіч дороги зеленіє молода травичка, ніби дякує за чисті узбіччя.
Сухополов'янська ОТГ просить мешканців і гостей шанувати працю тих, хто дбає про навколишнє середовище і закликає всіх небайдужих земляків долучатися до корисних справ, дбаючи про екологію та чисте довкілля! Адже, чисте довкілля - чисте сумління.
Пам‘ятаймо: чисто не там , де прибирають, а там, де не смітять!