Придбали сміттєвоз!!!

Дата: 16.04.2021 16:40

Для потреб Сухополов'янської громади за кошти місцевого бюджету за 1,8 млн. грн. придбали новий сміттєвоз із заднім завантаженням марки АТ-4021 на шасі DAYUN CGC1120 (сміттєвоз-С). Сучасна спецтехніка призначена для механізованого завантаження, ущільнення, транспортування, а також механізованого розвантаження твердих побутових відходів (ТПВ) в місцях утилізації. Сміття може завантажуватися з євроконтейнерів об’ємом 0,06 – 1,1 м за допомогою маніпулятора або ручним способом безпосередньо в приймальний бункер сміттєвоза. Робота пресу механізму доступна в автоматичному, напівавтоматичному або ручному режимах, оператор самостійно вибирає її залежно від ситуації при навантаженні. Коефіцієнт ущільнення відходів досягає 7. Приймальний бункер сміттєвоза зварений роботом і відрізняється особливо міцною конструкцією за рахунок використання зносостійкого металу імпортного виробництва. Всі елементи системи розташовані поза завантажувального кузова, що запобігає забрудненню і забезпечує швидкий доступ при обслуговуванні і діагностиці. У базову комплектацію сміттєвоза входить підйомний механізм для підйому євроконтейнерів від 60 до 1100 л, а також камера заднього виду з монітором, встановлена ??в кабіні автомобіля.
Підприємство-виробник ПП "Виробничо-комерційне підприємство "АЛЬФАТЕКС" м. Кременчук Полтавської області.
Придбання нового сміттєвоза допоможе налагодити ефективну систему поводження з твердими побутовими відходами, сприятиме покращенню санітарно-екологічного стану на території Сухополов'янської громади.