Сьогодні працівники адміністративного центру Сухополов'янської ОТГ за участі робітників КП "Арт-С" здійснили прибирання сміття узбіччя автодороги Т2524 протяжністю понад 6 км від траси Н07 Київ-Суми-Юнаківка у Ічнянському напрямку. Результат не забарився: до обіду цілий сміттєвоз був повний-повнісінький всілякого непотребу.
Дуже просимо жителів та гостей громади не викидати сміття на узбіччі автодороги, не залишати його після автоперегонів біля села Ярова Білещина та катання на кульках, не перетворювати наше навколишнє середовище на суцільний смітник.
Впевнені, що спільними зусиллями та завдяки свідомим громадянам, ми зможемо відійти від негативної практики поводження зі сміттям, а наші дороги стануть чистішими!Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису