Футбольний сезон відкрито!!!

Дата: 26.04.2021 18:03

25 квітня на шкільному стадіоні у с. Сухополова відбулась товариська гра між ФК "Замістя" Сухополов'янської ОТГ та ФГ "Світличне" Варвинської ОТГ, яким відкрито футбольний сезон на території нашої громади 2021 року. У підсумку кращих не було виявлено - матч закінчився з рахунком 3:3.
Щиро дякуємо за підтримку команди ФК "Замістя" директору ТОВ "Прилуцький хлібодар" Миколі Супруненку, заступнику директора ТОВ "Прилуцький хлібодар" Сергію Козиному та генеральному директору ПрАТ "Прилуцький хлібозавод" Людмилі Супруненко. Окреме спасибі за допомогу у облаштуванні футбольного поля депутату громади Ігорю Поправці.
Отже, сезон вдало розпочато! Гарного сезону, шановні футболісти! І пам’ятайте: «У футболі немає переможців і переможених, перемагає його величність ФУТБОЛ!»