ПРОТОКОЛ №2

ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ СУХОПОЛОВ’ЯНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

29 квітня 2021 року

с. Сухополова

Головував: голова комісії, Сухополов’янський сільський голова –                            Денис Росовський

Присутні: члени комісії (список додається).

Про додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи на території Сухополов’янської сільської ради, пов’язані з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

(Рева Т.О. - начальник відділу освіти, молоді та спорту Сухополов’янської сільської ради)

Про виконання заходів щодо запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції на території Сухополов’янської сільської ради.

(Петренко В.О. - начальник відділу організаційно-кадрової роботи Сухополов’янської сільської ради)

Відповідно до постанови КМУ від 09 грудня 2020 року № 1236 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» зі змінами, враховуючи Протокол №15 позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, комісія вирішила:

1. Керівникам закладів освіти та спорту Сухополов’янської сільської ради забезпечити додатково до обмежувальних протиепідемічних заходів, передбачених для «червоного» рівня епідемічної небезпеки, вжиття заходів щодо заборони з 01 по 10 травня 2021 року відвідування закладів дошкільної, загальної середньої освіти (1-11 класи) її здобувачами та вихованцями КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа».

2. Старостам старостинських округів Сухополов’янської сільської ради спільно з представниками релігійних організацій та представниками Нацполіції відпрацювати алгоритм спільних дій під час Пасхальних богослужінь і забезпечити:

- встановити обмеження на перебування у храмах під час здійснення богослужінь за участю не більше однієї особи на 4 м2 площі будівлі та дистанції між вірянами на вулиці не менше 1,5 м;

- перебування усіх громадян у храмі та біля храму в засобах індивідуального захисту;

- проведення максимальної кількості богослужінь у святкові дні поза межами храму, із використанням аудіовізуальних засобів та онлайн-богослужінь;

- проведення освячення великодніх кошиків безпосередньо по вулицях населених пунктів;

- повітряний обмін усередині приміщення храмів.

3. Старостам старостинських округів Сухополов’янської сільської ради:

2.1. Посилити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи та поширення соціальної реклами про необхідність дотримання протиепідемічних та обмежувальних заходів під час пасхальних та поминальних днів.

2.2. Рекомендувати населенню:

- відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства;

- виключити сімейні відвідування родичів та друзів;

- людям похилого віку, з хронічними хворобами утримуватись від відвідування храмів та освячувати святковий кошик на свіжому повітрі біля храму.

Голова комісії                                                  Денис РОСОВСЬКИЙ

Відповідальний секретар                               Валерій ПЕТРЕНКО