До уваги клієнтів служби зайнятості!

Дата: 07.05.2021 11:58

З  11 травня поточного року Прилуцька міськрайонна філія Чернігівського ОЦЗ відновлює особистий прийом громадян  і готова до надання комплексу послуг зі сприяння у працевлаштуванні не тільки онлайн, а й безпосередньо у приміщенні філії.

Прийом громадян здійснюватиметься обов’язково із дотриманням усіх санітарних та протиепідемічних заходів, рекомендованих Міністерством охорони здоров’я України: масковий режим, дезінфекція та дотримання дистанції:

• відвідувачі допускаються до офісного приміщення тільки в респіраторі або захисній масці;
  • прийом здійснюється виключно за попереднім записом з дотриманням часового інтервалу, який дозволяє виключити контакт між відвідувачами;
  • у приміщеннях потрібно дотримуватись принципів соціального дистанціювання (1,5 м).