Дочекалися: у Колісниках запустили мобільну вежу!

Дата: 18.05.2021 17:22

Облаштування стільникової вежі у Колісниках - вкрай довгоочікуваний і необідний для громади проект.
Місцеві жителі про якісний мобільний зв’язок раніше лише мріяли, щоб зателефонувати по мобільному, сигнал треба було ще «спіймати». Зрештою наполегливі звернення громади до компанії Лайфселл, постійна підтримка та допомога місцевих жителів, депутатів, подолання бюрократичних перепон під час реалізації проекту, який тривав більше року, дозволили досягти бажаного результату. Відтепер стільникова вежа знаходиться у режимі онлайн і дає гарний сигнал.
Сердечно дякуємо ТОВ "Лайфселл" та ТОВ "Укртауер" за встановлення економічно дороговартісного обладнання на території Колісниківського старостинського округу.
Сподіваємося, що з наявністю мобільного зв'язку зросте комфорт жителів с. Колісники.
До речі, поступово працівники компаній будуть займатися налаштуванням вежі для охоплення якісним зв'язком найближчих населених пунктів у 8 км зоні.