Легально та без посередників.

Запрошуються професійні фахівці:

• арматурник (обов’язковим є вміння читати плани будівництва);
  • опалубник (обов’язковим є вміння читати плани будівництва);
  • лицювальникплиточник;
  • штукатур.
  • Мінімальна заробітна плата 1700 дол./місяць

Вимоги до кандидатів на працевлаштування в Державу Ізраїль:

1. Володіє професійними навиками зайнятості, досвідом і високим рівнем здібностей в одній з визначених професій: опалубник, арматурник, лицювальник-плиточник або штукатур.

2. Є громадянином України.

3. Ніколи раніше не працював в Державі Ізраїль.

4.Не має родичів першої лінії (батько/мати, дружина/чоловік, діти), які проживають чи працюють в Державі Ізраїль, крім рідних братів та сестер.

5. Не має судимості.

6. Має бути фізично та психологічно придатним до інтенсивної фізичної праці в будівельній галузі у відповідних кліматичних умовах, включаючи роботу на висоті та переміщення важких предметів.

Документи, що необхідні для включення заявника до реєстру кандидатів на працевлаштування в Державі Ізраїль:

1. Документ, що посвідчує особу заявника (паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України).

2. Паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

3. Ідентифікаційний номер.

5. Копії цих документів.

Зареєстрований та відібраний  ізраїльською стороною кандидат на працевлаштування проходить наступну процедуру відбору:

1. Реєстрація заяви кандидата на участь у професійному екзамені.

2. Проходження тестування кандидатів на працевлаштування для підтвердження професійної компетенції на відібраних ізраїльською стороною екзаменаційних майданчиках.

3. Проходження випадкового кмпютерного відбору.

4. Проходження медичного огляду у обраних ізраїльською стороною медичних закладах.

5. Підготовка та подача документів для видачі візи В/1 на працевлаштування.

6. Виліт до Держави Ізраїль.

Як прийняти участь у програмі?

Подайте заяву до Центру зайнятості, пройдіть професійні тести, медичний огляд та відбір. Отримайте контракт, візу та вирушайте до Держави Ізраїль.

Є запитання? Телефонуй: 0972025588, 0992025588, 0932025588