26 травня  відбулося  пленарне засідання 8 (позачергової) сесії  8 скликання  Сухополов’янської сільської ради, на розгляд якого вносилося  106  питань.

Депутати розглянули бюджетні питання: «Про Бюджетний регламент  проходження бюджетного процесу Сухополов’янської сільської ради» та  «Про внесення змін до рішення другої (позачергової) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради  від 24 грудня 2020 року «Про бюджет   Сухополов`янської сільської  територіальної громади на 2021 рік».

На сесії були затверджені програми, зокрема, Програма підтримки діяльності  12 ДПРЧ (м. Прилуки) 3 Державного пожежно-рятувального загону Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернігівській області  на 2021 рік,  Програма надання  пільг окремим категоріям громадян Сухополов’янської сільської ради з оплати послуг зв’язку на 2021-2022 роки, а також Програма благоустрою населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 рік (в новій редакції), які були попередньо схвалені виконавчим комітетом сільської ради.

Під час сесії депутати розглянули  питання стосовно надання матеріальної допомоги  жителям територіальної громади.

Також на розгляд сесії виносилися ряд земельних питань щодо надання дозволу на розроблення  проектів землеустрою, щодо затвердження технічної документації із землеустрою та передачі у власність присадибних земельних ділянок  громадянам, а також про припинення користування земельними ділянками тощо.

Під час розгляду питання «Різне» депутати обговорили питання життєдіяльності громади, зокрема депутат Юрій Холод озвучив депутатське звернення щодо руйнування по вул. Садовій за останні роки дороги в  с. Полова  внаслідок  опадів та стічних вод з полів, а також щодо підтоплення  садиб, колодязів та інших господарських споруд жителів; депутат Володимир Бобошко  підняв  питання  щодо соціального внеску у розвиток населених пунктів громади всіх без винятку підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність на території Сухополов’янської ОТГ; депутат Ігор Поправка підняв питання  стосовно  розвитку спортивної галузі  громади, зокрема, щодо  поповнення спортивним інвентарем закладів, щодо облаштування  та благоустрою стадіонів громади.

По всіх питаннях порядку денного  8  (позачергової) сесії депутати ухвалили  відповідні рішення.