Заходи до Дня захисту дітей!

Дата: 02.06.2021 10:00

До міжнародного Дня захисту дітей для 1164 учнів та вихованців закладів освіти територіальної громади проведені заходи, а саме: фізкультурну розвагу «Здрастуй, літо», свято «Щаслива мить дитинства», музично-спортивне свято «Хай буде дитинство щасливим моє і усіх дітей світу», квест-гру «У пошуках скарбу», пізнавально-виховну годину «Ми всі з дитинства золотого…», святково-розважальні програми, конкурси, розваги для дітей «Сяйте усмішки, сонцем зігріті! Миру і щастя всім дітям на світі!», конкурс малюнків на асфальті «Ми діти України» для учнів 1-4 класів», спортивно - розважальне заняття «Хай щастю дитини не буде кінця» для учнів 3-4 класів.
47 дітей з 9 багатодітних родин, 20 дітей з сімей, які потребують особливої уваги та підтримки Сухополов’янської сільської ради отримали поздоровлення та солодкі подарунки від сільського голови Дениса Росовського, за підтримки та надання благодійної допомоги керівництва ТОВ «Прилуцький хлібодар» та ТОВ «Прилуцький хлібозавод».
Діти – наше майбутнє.