Міжнародний день захисту дітей!

Дата: 02.06.2021 09:30

Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Цей день – не тільки голосні та веселі свята для малечі, а й нагадування суспільству про необхідність поважати права дитини, що є необхідною умовою для формування справедливого, гуманного соціуму, добробуту в ньому.
1 червня працівники Центру соціальних служб громади та староста Дідовецького старостинського округу Ірина Шуляк завітали зі святковим візитом до дітей Дідовецької ЗОШ І-ІІІ ст.
На святі за участі аніматорів відбувалися конкурси та розважальні ігри, діти насміялися і нарозважалися. Жоден учасник не залишився без солодощів та приємних вражень.
Свято відбулося за підтримки приватних підприємців: Резніченко О.І., Івахненко О.М., Забіяка І.В., Нестеренко С.В.