Відзначення обдарованих дітей та учнівської молоді Сухополов’янської сільської ради!!!

Дата: 04.06.2021 16:33

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету у світі. Сухополов’янська сільська рада на чолі з сільським головою Денисом Росовським розуміє пріоритетність підтримки підростаючого покоління, бо талановиті діти - це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта. В рамках Програми підтримки обдарованих дітей та учнівської молоді Сухополов’янської сільської ради на 2021-2025 роки 15 школярів – переможців олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів та спортивних змагань у 2020 – 2021 навчальному році отримали одноразову грошову винагороду.Від імені голови Сухополов’янської сільської ради Дениса Росовського грошові винагороди вручено в закладах загальної середньої освіти Сухополов’янської сільської ради на святі Останнього дзвоника. Це учні Валківської, Дідівської, Лісовосорочинської, Сухополов’янської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Замістянської, Рудівської ЗОШ І-ІІ ступенів та КЗ “Дитячо – юнацька спортивна школа”.  Бажаємо нашим учням успіхів, життєвих удач, досягнення нових вершин! Хай здійснюються всі їхні мрії й бажання, зміцнюється сила духу, хай гартується здоров’я, множиться радість і зростає добробут!