Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 11.06.2021 10:41

11 червня  відбулося засідання виконавчого комітету Сухополов'янської  сільської ради, на розгляд якого вносилося 13 питань.

Члени виконавчого комітету схвалили проект змін до рішення другої (позачергової ) сесії  восьмого скликання Сухополов’янської сільської ради від 24.12.2020 року «Про бюджет Сухополов’янської сільської територіальної громади на 2021 рік» та  Програму будівництва і реконструкції вуличного освітлення населених пунктів Сухополов’янської сільської ради на 2021 – 2022 роки ( в новій редакції).

Для комплексного вирішення проблемних питань, пов’язаних з легалізацією виплати заробітної плати, зайнятості населення, вжиття заходів по забезпеченню своєчасності та повноти сплати податків і зборів до бюджету громади на засіданні виконавчого комітету ухвалено рішення про створення  консультативно-дорадчого  органу -  робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати, зайнятості населення та погашення податкового боргу, затверджено  Положення про робочу групу  та її персональний  склад.

На засіданні виконкому  були ухвалені   питання щодо виділення коштів на матеріальну допомогу жителям територіальної громади, а також було розглянуто та обговорено ряд важливих питань життєдіяльності старостинських округів Сухополов’янської сільської ради.