Прилуцька швейна фабрика шукає швачок !

Дата: 16.06.2021 10:43

9 червня в Ладанській об’єднаній територіальній громаді відбулася презентація роботодавця - ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика». Презентували підприємство жителям громади директор Прилуцької міськрайонної філії Чернігівського обласного центру Лариса Татарченко та директор швейної фабрики Ірина Зайцева.Учасники заходу дізналися про діяльність підприємства, перспективи розвитку, актуальні вакансії, вимоги до претендентів, умови праці та рівень заробітної плати. За словами Ірини Зайцевої, фабрика спеціалізується на виробництві верхнього чоловічого та жіночого одягу, виготовляє костюми для військовослужбовців. Співпрацює з іноземними фірмами Франції, Бельгії та Чехії. У штаті наразі налічується 210 працівників. Це переважно дизайнери одягу, швачки, закрійники, прасувальники, техніки-технологи, водії автотранспортних засобів, слюсарі-ремонтники, вантажники. У зв’язку із збільшенням обсягів виробництва фабрика ще потребує швачок. Наразі актуальними є 70 вакансій.Намагаючись якомога оперативніше і ефективніше вирішити кадрову проблему підприємства, фахівці служби зайнятості організували низку зустрічей шукачів роботи з роботодавцем. Так, 11 червня відбулася екскурсія на фабрику, а наступного тижня планується презентація роботодавця в Линовицькій об’єднаній територіальній громаді.