Поради від служби зайнятості . Коли краще шукати роботу

Дата: 23.06.2021 11:56

Ринок праці «живий» - компанії і підприємства розвиваються, трансформуються, йдуть з ринку, з'являються нові ... Співробітники звільняються, хтось йде на підвищення, з'являються нові посади, відкриваються філії. І все-таки в ньому присутня сезонність. Так коли ж краще шукати або змінювати роботу?

Найкраще міняти або шукати роботу в середині літа - роботодавці досить активні і вакансій з'являється багато. В цей час менше претендентів на ринку праці, а значить, з'являється більше шансів отримати бажану посаду.

У різних галузях піки і спади активності пошуків співробітників і пошуку нового місця роботи відбуваються у різний час. Все залежить від сфери діяльності компанії. Наприклад, підвищений попит на працівників будівельних спеціальностей досить часто спостерігається навесні. А літо – найкращий час для працевлаштування на підприємства, які пов’язані із курортним відпочинком.