Напередодні 25-ї річниці  Конституції України у приміщенні комунального закладу «Центр культури  та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради відбулися урочистості за участю  Cухополов’янського сільського голови Дениса Росовського, секретаря сільської ради Ольги Євтушенко, першого заступника сільського голови Андроніки Тарасенко, заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Олександра Ромашка, керуючого справами виконавчого комітету  Валентини Харченко, депутатів і посадовців сільської ради, а також  старост старостинських округів громади.

Перед початком урочистого заходу усі присутні отримали естетичну насолоду від презентації виставки місцевого художника-аматора Петра Яковича Драговенка під назвою «Моє натхнення». На виставці було представлено 156 картин, хоча весь  доробок  художника складає близько 500 робіт.

До учасників зібрання із вітальним  словом звернувся сільський  голова Денис Росовський та  побажав кожному реалізації їх  конституційних прав і свобод,  відчувати себе захищеними та впевненими в майбутньому, а Сухополов’янській об’єднаній громаді –  надалі  розвиватися та реалізовувати нові  перспективні  і амбітні проекти.

Кращі  представники Сухополов’янської територіальної громади  з нагоди Дня Конституції України були нагороджені Почесними грамотами  Сухополов’янської сільської ради за  самовіддану працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію:

- ГОВОРУН Катерина Григорівна – завідувач Замостянського сільського клубу КЗ «Центр культури та дозвілля» Сухополов'янської сільської ради.

- ГРОНА Надія Григорівна – бібліотекар І категорії Малківського бібліотечного пункту КЗ «Публічна бібліотека» Сухополов'янської сільської ради.

- ІВАХНЕНКО Олексій Анатолійович – депутат Сухополов'янської сільської ради, фізична особа-підприємець.

- ЛОГВІНОВА Оксана Василівна  – вчитель англійської мови Дідівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сухополов'янської сільської ради.

- ЛЮЛЬКА Віталій Валентинович – голова фермерського господарства «Соломія - 2015».

- МАРУСЕНКО Микола Володимирович - директор ТОВ «Ресурс-Агро».

- МИКОЛАЄНКО Олександр Іванович – староста Смоського старостинського округу № 18 Сухополов'янської сільської ради.

- СТЕПЕНКОВА Тетяна Миколаївна – вихователь Замістянського закладу дошкільної освіти «Барвінок» Сухополов'янської сільської ради.

- ФЕСИК Роман Вікторович – старший інженер з видобутку Прилуцько-Леляківського ЦВНГ НГВУ «Чернігівнафтогаз» ПАТ «Укрнафта».

- ШУЛЯК Олександр Васильович – депутат Сухополов'янської сільської ради.

- ГЕМБА Надія Григорівна – член ветеранської організації села Рудівка.

Сільський голова Денис Росовський за дорученням голови громадської організації «Єдина родина Чернігівщини» Миколи Шанського вручив медаль Православної церкви України директору комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Сухополов’янської сільської ради ПОНОМАРЕНКО Наталії Миколаївні за жертовність і любов до України.